Shops in Turkey / Türkiye’de Fusion

Fusion merkezi West Yorkshire, Kuzey İngiltere’de olan Britanyalı bir şirkettir. 2008’den bu yana kendimizi tüm dünyada seyahat eden müzisyenler için yüksek kalite enstrüman çantaları üretmeye ve dizayn etmeye adadık.

İngiltere’de ürünlerimiz kendi dağıtım merkezimizden ticari veya tüketim amacıyla direkt olarak satılmaktadır. Fusion’ı seçen her müşteriyi destekleyen adanmış müşteri hizmetlerimiz yüksek kaliteli markamızın kilit noktasıdır. Dünya genelinde diğer birçok ülkede Müzik Endüstrisi hakkında birinci sınıf bilgi sahibi sağlam distribütör firmalarla çalışıyoruz.

Doremusic, Fusion’ın Türkiye resmi distribütörüdür.

Ürünlerimizin elde edilebilme durumu veya ürünlerimizi nereden alabileceğiniz hakkında bilgilendirme istiyorsanız lütfen distribütöre doğrudan ulaşın:

Doremusic
Dore Dış Ticaret Ltd.Sti.
Nüzhetiye caddesi
Numara 25
Besiktas İstanbul
Turkey

Tel. +90 212 236 57 13
Fax. +90 212 259 55 67
www.do-re.com.tr

Aşağıda şu anda ürünlerimizi bulunduran mağazaların listesi var. Fusion’ı mağazanda satmak isteyen bir tüccar mısınız? Lütfen ülkenizdeki distribütöre ulaşın.

Doremusic Tünel:
Tel. 0212 252 69 72
Tel. 0212 292 77 24

Doremusic Ankara:
Tel. 0312 419 28 00

Doremusic Izmir Çankaya:
Tel. 0232 425 00 59 - 84 - 89

Neden değerli enstrümanınız için Fusion çantalarını kullanmalısınız?

Fusion çantaları kataloğunda şu devrim niteliğindeki tasarım özellikleriyle karşılaşacaksınız: 

FUSE-ON

Eğer Fusion çantanın üzerinde lastik “Fuse-on” işareti varsa, bu bir enstrüman çantasının önüne d halkalı 4 adet güçlü cırt cırtla takılabilir. Çoğu enstrüman çantası sadece bir tane ek çanta tutabilirken Gitar çantası biri baş diğeri de kasada olmak üzere iki tane tutabilir. Bu konsept özellikle seyahat eden veya yoğun bir yaşam sürüp aksesuarlar, yiyecek & içecek, yedek kıyafet ve hatta laptop taşıma ihtiyacı olan müzisyenler için geliştirildi.

FLOW-SYSTEM

Ayrıcalıklı çantaların arkalarında Fusion’ın taşımayı kolaylaştıran ve sırtında taşırken seni terletmesini engelleyen, hikerların sırt çantasına benzeyen “Flow-System” bulacaksınız. İki adet bel desteği ve çoğunlukla, taşınırken çantayı düzgünce tutan pamuklu bel kemeri bulunur. Arkada ayrıca elde taşınırken sırt çantası kayışlarının gizlenebileceği bir gizli fermuarlı kısım bulunur.

ZIP-AWAY

Eğer Fusion çantanın üzerinde lastik “Zip-away” işareti varsa, bu çantanın taşınılan ekipmanın kolayca koyulup çıkarılması için tamamen açılabileceğini gösterir. Bu konsept çantanın içinden çekilmediği için hassas fermuar, pahalı kumandaların üzerindeki tuşlar ve gövdenin korunduğu DJ serisi çantalarda bulunur. Zip-away tüm aksesuar ve kişisel eşyalarınızı yanınızda tutan taşınabilir bir ofis olan Notebook&Laptop serisinde de vardır.

ADD-ON

“Add-on” aksesuar ürünlerimizin faydalarının tadını çıkarmak için Fusion çantasına sahip olmanıza gerek yok. İçi pamuklu kılıflarımız taşıma esnasında kaşınmayı önlediği için enstrüman çantasında birden fazla enstrüman taşımanız gerekiyorsa sizin için ideal.

Kulaklık kesesi Djler veya kulaklık ve küçük kişisel eşyalarla seyahat eden herkes için harika. Bu özellikle hava alanı veya tren istasyonlarından hızla geçen yaya ve bisikletliler için ideal.

Şubat – Mayıs 2015 arasında Urban Brass & Woodwind çantaları için yağmurlukları tanıtacağız. Bu ıslak hava koşullarında Fusion çantanızı korumanız için harika olacak. Kılıfların üzerinde karanlıkta yürürken veya bisiklet sürerken önemli bir güvenlik faktörü olan parlak Fusion logosu bulunur. Kılıf ayrıca kalabalık ortamlarda yürürken veya beklerken insanların dış cepleri açmalarını önleyerek güvenlik önlemi olarak da çalışır.

Enstrüman çantaları ve kasalar şu serilerde bulunur:

Premium Serisi

Premium serisi enstrümanlarının taşımasında mükemmellik arayan müzisyenler için en üst düzey enstrüman çantasını sağlar. Premium serisinin bazı müthiş özellikleri:

 • Yüksek kalite, su geçirmez, ripstop, PVC’den yapılmamış materyal
 • Bazı modellerde kullanılan güçlendirilmiş (sert kasayla benzer koruma)
 • 30mm yüksek yoğunlukta köpük kaplama
 • İç kılıf (Brass & Woodwind çantaları için)
 • Göğüs kemeri ve telefon cebi olan güçlü sırt çantası kemerleri
 • Kalıp halinde lastik kaplanmış/neopren kulplar
 • Fusion-Flow (elde taşınırken sırt çantası kemerlerinin gizlenebileceği, bel destekli ve bel kemerli, arkadan fermuarlı kompartıman)
 • Kimlik bilgileri için etiket
 • Kilitlenebilir fermuarlarla ek güvenlik
 • Islak hava koşullarından korunmak için yağmurluk
 • Fuse-on çantaları mevcut

Urban Serisi

Pürüzsüz ve hemen göze çarpmayan Urban serisi, düzenli olarak enstrümanıyla seyahat edip gösteri yapan müzisyenler için idealdir. Çantalar 20mm yüksek yoğunlukta köpük kaplama ve sert su geçirmez PVC’den yapılmamış materyal kombinasyonuyla mükemmel bir koruma sağlar. Ana enstrüman çantasının önüne bazı aksesuar çantalarının takılabildiği kullanışlı “Fuse-on” konseptini barındırırlar. Çok sayıdaki cepler ve keseler çeşitli aksesuarların ve kişisel eşyaların konulabileceği geniş bir alan sağlar. Çantalar sağlam perçinlenmiş tutacakla veya kullanılmadığı zaman arkadaki bir bölüme gizlenebilen pamuklu sırt çantası kemerleriyle taşınabilir.

Funksion Skinnie Serisi

Funksion Skinnie çantaları kolayca taşımak için tasarlanmış yüksek kalite, hafif, zarif bir çanta serisidir. 10mm yüksek yoğunlukta köpük dolgu ve sert kılıf, su geçirmez, PVC’den yapılmamış materyal ile bu çantalar taşıması kolay fakat sağlamdır. Her çantanın uzunluğundaki iki mütevazı cep aksesuarlar veya kişisel eşyalara yer sağlar. Güçlendirilmiş sırt çantası kemerleri ve sağlam sapları hareket halindeki müzisyenler için ideal sorunsuz çantayı tamamlar.

Ses & Odiyo

DJ Çantaları

Tüm DJ çantalarımız “Zip-away” özelliğine sahip olup yüksek standart koruma sunar. Bu çantalar 20mm yüksek yoğunlukta köpük kaplama su geçirmez ripstop materyalden yapılmıştır. Çantalar sağlam köşe koruyucular ve ağır yük şekilli gövde panelleriyle güçlendirilmiştir. Yeterli depo alanı sağlayan birçok cep ve keseleri vardır. Her çantada birden fazla yünlü kaplama laptop, kontrolör veya mixer kılıfı ve MP3 & telefon cepleri olan bodur sırt çantası kemerleri vardır.

Keyboard

Keyboard and Synth Serisinde sağlam su geçirmez, ripstop materyalden ve yüksek yoğunlukta köpük kaplamadan yapılan toplam 16 adet enstrüman çantası bulunmaktadır. Küçük çantaların sırt çantası kayışları, büyük modellerin ise tekerlek ve omuzlukları vardır. Tüm çantalarda bir veya daha fazla kişinin taşımasını sağlayan mütevazı tutacaklar vardır.

Çantanın ön kısmında kablolar, müzik kağıtları ve diğer aksesuarlar için büyük aksesuar cepleri bulunur. Çantanın içinde klavye taşınırken büyük faydası olan, klavyeyi sabit tutmak için gerilebilecek bir güvenlik kılıfı vardır. Her çantada kusursuz uyumu sağlamak için pamuklu bloklar bulunur.

### 

Fusion hakkında detaylı bilgi için ve geniş enstrüman çantaları ve hibrid enstrüman kasaları kataloğumuzu keşfetmeniz için sizi web sitemizin geri kalanına davet ediyoruz.

www.fusion-bags.com

Web sitemiz ve müşteri servisimiz İngilizcedir.

Ürünlerimize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

 

Browse Our Products